VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter

DYREKTOR SZKOŁY – mgr PYRZANOWSKA JOLANTA

 

 

KADRA LICEUM I TECHNIKUM

 

mgr Adamczyk Małgorzata – język angielski

mgr Banasik Anatol – fizyka

mgr Bartoszek Magdalena – podstawy fryzjerstwa, techniki fryzjerskie, wizualizacja wizerunku

mgr Błońska – Gutkowska Maria - geografia

mgr Dorota Buchholtz – język hiszpański

mgr Duszewska Joanna – język polski

mgr Glinka Małgorzata – historia, wiedza o społeczeństwie , historia i społeczeństwo

mgr Górecka Katarzyna – język polski

mgr Grabarczyk Eliza– podstawy przedsiębiorczości

mgr Gwara Janusz – język niemiecki

mgr Henning-Kozub Elżbieta – biologia

mgr Kania Łukasz – organizacja usług kelnerskich , usługi kelnerskie, obsługiwanie gości, przygotowywanie  potraw i napojów , obsługa kelnerska, usługi kelnerskie  

mgr Kordek Dorota – procesy fryzjerskie i stylizacja fryzur

mgr Kowerska Bożena  - sprzedaż towarów, organizacja i sprzedaż towarów , symulacyjna  firma handlowa , podstawy działalności w turystyce , działalność gospodarcza w gastronomii, podstawy działalności przedsiębiorstw, obsługa klientów

mgr Kozub Marek – język angielski

mgr Kurek Edwin – edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Liczner Grzegorz– historia ,wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo

mgr Litwiniuk - Gierwatowska Halina– biologia

mgr Ławecka Ewelina – język rosyjski

mgr Milczanowski Maciej – wychowanie fizyczne

mgr Mroczek Elżbieta – technika sporządzania potraw i napojów

mgr Ożugowska – Woźniak Ewa– matematyka

mgr Pyza Rafał – organizacja imprez i usług turystycznych , pracownia informacji  turystycznej, pracownia turystyki

mgr Skoczylas Michał– pracownia obsługi informatycznej , informatyka

mgr Skocik Maciej– pracownia obsługi konsumenta, organizacja pracy służb pięter , usługi dodatkowe w hotelu , podstawy hotelarstwa, działalność recepcji , pracownia hotelarska

mgr Studzińska- Cembalska Dorota– matematyka , fizyka

mgr Tondera Jarosław - język angielski

mgr Turowska Joanna –geografia

 

KADRA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH

 

mgr Banasik Anatol – fizyka

mgr Błońska – Gutkowska Maria – geografia

mgr Drozdowska – Żurawska Iwona- chemia

mgr Glinka Małgorzata – historia, wiedza o społeczeństwie , historia i społeczeństwo

mgr Górecka Katarzyna – język polski

mgr Górecka Iwona – język angielski

mgr Grzegorzak Karol– historia

mgr Henning-Kozub Elżbieta – biologia

mgr Kołynicz Grażyna – język angielski

mgr Koprowicz Andrzej- podstawy przedsiębiorczości

mgr Ławecka Ewelina – język rosyjski

mgr Mazurek Krystyna– język polski

mgr Nowacka Anna – matematyka

mgr Pałabus Paweł – matematyka

mgr Pisarska Beata  – informatyka 

mgr Pyrzanowska Jolanta– język polski

mgr Wasiłek Ewa  – historia , wiedza o społeczeństwie