VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
VTEM skitter
REKRUTACJA NA SEMESTR LETNI 2017/2018 TRWA. ZAPRASZAMY!!!
Termin składania deklaracji na egzamin z kwalifikacji zawodowych, który odbędzie w czerwcu 2018 r. należy złożyć do 18 lutego 2018 r. Deklaracje przyjmuje dyrektor szkoły.

Liceum dla młodzieży

Liceum dla młodzieży

Wszystkich uczniów ostatnich klas gimnazjalnych zachęcamy do zapisywania się do naszego liceum. Oferujemy bezpłatną naukę na najwyższym poziomie w miłej, przyjaznej atmosferze.
Czytaj więcej
Liceum dla dorosłych

Liceum dla dorosłych

Osobom zainteresowanym nauką w trybie zaocznym proponujemy bezpłatną naukę w Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych. Nasza oferta skierowana jest do absolwentów gimnazjów, 8-letnich szkół podstawowych oraz 3-letnich szkół zawodowych

Czytaj więcej
Technikum

Technikum


Technikum to szkoła dla ludzi, którzy mają określony cel zawodowy. Program nauczania umożliwia podjęcie pracy zaraz po zakończeniu nauki lub jej kontynuację na studiach wyższych. Technikum kończy się państwowym egzaminem maturalnym oraz egzaminem zawodowym.

Czytaj więcej

Aktualności

Informacje odnośnie żeńskiego Internatu. Więcej

W Obiektywie

 • VTEM skitter
  VTEM skitter
  VTEM skitter
 • VTEM skitter
  VTEM skitter
  VTEM skitter
 • VTEM skitter
  VTEM skitter
  VTEM skitter

Partnerzy

 • VTEM skitter
  VTEM skitter
  VTEM skitter
  VTEM skitter
  VTEM skitter
  VTEM skitter

Technikum i Liceum Ogólnokształcące

Technikum  takie jak np. handlowe to propozycja idealna dla osób, które mają określony cel zawodowy i chcą zdobyć konkretny zawód. Program nauczania Szkół Mydłowskiej w Warszawie pozwala zarówno na podjęcie pracy bezpośrednio po skończeniu nauki w technikum, jak i kontynuowanie edukacji na uczelniach wyższych lub w szkołach policealnych. Technikum kończy się państwowym egzaminem z kwalifikacji w zawodzie oraz egzaminem maturalnym, dlatego w warszawskich Szkołach Beaty Mydłowskiej kładzie się dużą uwagę zarówno na rozwój wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. W ofercie technikum znajduje się wiele interesujących propozycji, które umożliwiają rozwój oraz samorealizację. Każdy z profili - handlowy czy inny - ma szczegółowo opracowany program nauczania. Szkoła posiada uprawienia szkoły publicznej i nauka jest bezpłatna. Nauka w technikum handlowym bądź innym odbywa się w trybie dziennym, czteroletnim. W ofercie naszego technikum znajdują się również inne kierunki – do zapoznania się z nimi zachęcamy wszystkich zainteresowanych zdobyciem wykształcenia, które zostanie docenione przez pracodawcę.
Dla osób, które mają silne zainteresowania humanistyczne, a po kilku latach nauki pragną podjąć edukację na studiach wyższych, idealną propozycją jest liceum ogólnokształcące, zaś dla tych, którzy myślą o wykształceniu inżynierskim, ciekawym rozwiązaniem może okazać się liceum informatyczne. Warszawa to jeden z głównych ośrodków naukowych w Polsce. Oferta liceów jest więc szeroka. Jednak Szkoły Beaty Mydłowskiej to liceum ogólnokształcące i informatyczne dla młodzieży i dorosłych, które gwarantuje najwyższą jakość programów oraz gruntowne przygotowanie zarówno do egzaminu maturalnego, jak i dalszych form rozwoju. Szkoła z Warszawy oferuje trzyletnią bezpłatną naukę w liceum dla młodzieży oraz zaoczne zajęcia prowadzone w liceum dla dorosłych. Grono pedagogiczne zwraca szczególną uwagę na młodzież, pomagając jej w trudnych sytuacjach oraz doradzając w kwestii wyborów związanych z dalszą nauką. To najwyższy poziom nauczania, doświadczenie oraz miła atmosfera. Absolwenci liceum są idealnie przygotowani do kontynuowania nauki na studiach wyższych.

Liceum dla dorosłych

To propozycja dla osób, które chcą zdobyć wykształcenie nie rezygnując z codziennych obowiązków, takich jak praca czy rodzina. Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym, w weekendy, dwa razy w miesiącu. Nauka kończy się uzyskaniem wykształcenia średniego oraz możliwością zdawania egzaminu maturalnego.

Liceum dla młodzieży

Absolwenci to osoby gruntownie przygotowane do kontynuowania nauki w szkołach wyższych. W ofercie liceum znajdują się takie przedmioty rozszerzone jak: język polski i angielski, WOS i geografia, biologia, chemia. Nauka odbywa się w małych grupach w trybie dziennym i jest darmowa. Zajęcia prowadzi w pełni wykwalifikowana kadra.

Technikum Fryzjerskie

To gruntowne przygotowanie do wykonywania zawodu fryzjera. Absolwent kończąc technikum może podjąć pracę w zakładzie fryzjerskim lub otworzyć własną działalność. Przykładowe zajęcia zawodowe to: Procesy fryzjerskie i stylizacja fryzur oraz Organizacja salonu fryzjerskiego. Nauka kończy się egzaminem na technika usług fryzjerskich.

Technikum Hotelarskie

Absolwent technikum może pracować w zakładach hotelarskich, ośrodkach wypoczynkowych, zakładach uzdrowiskowych, zajazdach, gościńcach. Potrafi prowadzić działalność promocyjną, rezerwować usługi, wykonywać prace związane z obsługą gości oraz jednostek mieszkalnych. Nauka kończy się egzaminem z kwalifikacji w zawodzie i uzyskaniem tytułu technik hotelarstwa.

Technikum Handlowe

Absolwent technikum handlowego potrafi zarządzać działalnością handlową, zajmować się obsługą klienta, organizować sprzedaż oraz zajmować się marketingiem handlowym. Przygotowany jest do organizowania prac w zakresie przyjmowania dostaw i sprzedaży. Nauka kończy się egzaminem z kwalifikacji w zawodzie i uzyskaniem tytułu technik handlowiec.

Technikum Obsługi Turystycznej

Absolwenci technikum obsługi to doskonale wykwalifikowani pracownicy sektora turystyki, którzy nabywają umiejętności przygotowania, sprzedaży, realizacji oraz rozliczania imprez i usług turystycznych. Absolwenci mogą pracować w biurach turystycznych, hotelach, agroturystyce i urzędach administracji publicznej. Szkoła kończy się egzaminem z kwalifikacji w zawodzie i uzyskaniem tytułu technik obsługi turystycznej.

Technikum Kelnerskie

Absolwent technikum kelnerskiego może pracować we wszystkich firmach prowadzących działalność gastronomiczną: restauracjach, kawiarniach, domach wczasowych. Ma też wiedzę i umiejętności, by samemu założyć własną działalność. Nauka w Szkołach Beaty Mydłowskiej kończy się egzaminem na zawód kelnera.

Technikum Informatyczne

Absolwent potrafi zająć się administrowaniem sieci, projektowaniem stron www, programowaniem, a także konfigurowaniem sprzętu. To wykwalifikowany pracownik wszystkich firm, które mają własną sieć komputerową, takich jak banki, urzędy, prywatne zakłady. Nauka kończy się egzaminem na technika informatyka.

O szkole

Szkoły Beaty Mydłowskiej działają już od 1999 roku. Obecnie we wszystkich placówkach uczy się około 1000 uczniów, słuchaczy i studentów. Szkoły Mydłowskiej to szeroki wybór oferty edukacyjnej, wyposażone pracownie zawodowe oraz informatyczne i chemiczne, biblioteka, a także w pełni wykwalifikowana kadra pedagogiczna.